چگونگی حالت دهی به موهای مردانه

اصلاح موی سر: آیا مدل موی شما خسته کننده است و یا شما از همان ظاهر قدیمی خسته شده اید؟  آیا می خواهید سبک جدیدی را امتحان کنید، اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟

چه سعی کنید که موهایتان را اصلاح کنید یا کمی چیزها را ترکیب کنید، انواع تکنیک ها و محصولاتی وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید.  شکل چهره، موها و ظاهری که نیاز دارید را در ذهن داشته باشید و ما به شما کمک می کنیم که یک مدل موی عالی داشته باشید!.

اصلاح مو
اصلاح مو

 

    ۱- مدل مو روزانه

  •  وضعیت خود را در نظر بگیرید.اگر هر روز از یک مدل مو جدید استفاده می کنید، بهتر است جزئیات مربوط به زندگی خود را در ذهن داشته باشید.  نیازهای محل کار خود را در نظر بگیرید، چقدر زمان لازم است موهایتان را استایل دهی کنید و چقدر زمان برای آن در نظر می گیرید.
  • صرف نظر از مدل موی که انتخاب می کنید، باید با شخصیت شما همخوانی داشته باشد. شما باید با سبک جدید خود راحت باشید، بنابراین سبک هایی را انتخاب نکنید که با سلیقه شخصی شما منطبق نباشد.
  • اگر آرایشگر مدلی را توصیه می کند که شما با آن راحت نیستید، مودبانه به آنها بگویید که چه احساسی دارید و مدل دیگری را پیدا کنید.

    ۲- یک مدل موی جدید پیدا کنید.

  • اگر میتوانید پیش یک طراح برای اصلاح مو که قبلا با آن آشنا هستید، بروید، اما اگر شما نیاز به یک سبک جدید پیدا کردید، از دوستان یا همکاران خود بپرسید.

مدل موهای مختلف را نگاه کنید و از طراح خود بپرسید که آیا این مدل مو به صورت شما می آید یا نه.

  • به یاد بیاورید چه نوع برشهایی را دریافت میکنید تا بتوانید سبک را در انتصابهای آینده به یاد بیاورید. اگر برش را دوست دارید، مطمئن باشید که به خوبی آن را به خاطر می سپارید.
  • شما همچنین باید راهنمایی های لازم را از آرایشگر خود جهت نگهداری و حفظ استایل دریافت کنید. آنها شما را به خوبی راهنمایی می کنند و محصولات مناسب را جهت اصلاح مو و نگهداری آن به شما معرفی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *