وبلاگ فروشگاه اینترنتی بانه موزر

معرفی بهترین محصولات آرایشی برقی و محصولات تخصصی زیبایی پوست و مو. برترین و معتبرترین  برندهای تجاری.               تکنولوژی روز محصولات

مشاهده و خرید محصول

آرایشگاه تخصصی با

محصولات DSP

دی اس پی DSP محصولات حرفه ای برای آرایشگاه و سالن های آرایش آغاز کرد. با توجه به کیفیت محصولات و ارتقا خدمات بهتر به مشتری ضمانت دی اس پی DSP از ۱۲ ماه به ۱۸ و در سال ۲۰۱۰ میلادی به ۲۴ ماه افزایش پیدا کرد. شرکت دی اس پی با به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا در محصولات DSP مانند سرامیک تکنولوژی، سوپر سرامیک تکنولوژی، صفحه های سرامیکی طبیعی، خاصیت آیونیک، تیتانیوم، تورمالین و … بهترین ها را برای مشتریان در نظر گرفته است.

ادامه مطلب

محصولات آرایشی

محصولات آرایشی بخش مهمی از هزینه‌های شخصی را تشکیل می‌دهند. امروزه محصولات آرایشی بی‌شماری با برندهای مختلفی وجود دارند که لزوما به همه آن‌ها نیاز نداریم و ضرورتی برای هزینه کردن اضافی وجود ندارد. اما برخی از محصولات آرایشی برای همه خانم‌هایی که می‌خواهند آرایش زیبا و پوست سالمی داشته باشند ضروری هستند.

ادامه مطلب

تفاوت دستگاه فر مو با یکدیگر

هر کدام از این فر مو ها حالت متفاوت و زیبایی به مو می دهند و هر کدام کاربرد جداگانه ای دارند. فر مو مخروطی: که به فر جادویی معرف میباشد بیشتر در آرایشگاه ها کاربرد دارد، با فر مخروطی همه سایزهای فر از ریز تا درشت را میتوان انجام داد.

ادامه مطلب