پخش عمده محصولات پروموزر promozer – خرید عمده محصولات پروموزر – عمده و خرده محصولات ProMozer

ماشین اصلاح ها از نظر کیفیت و کارکرد شبیه هم نیستن. شما باید متناسب با نیاز خود ماشین اصلاح انتخاب کنید. ماشین اصلاح صورت و بدن دستگاهی است که استفاده از آن به راحتی امکان پذیر است و یکی از مزایای آن قابل حمل بودن آن است که برای استفاده از آن برای قسمت های مخصوص بدن راحت خواهد بود و به راحتی می‌توان با استفاده از این ماشین ها با موهای زائد بدن و صورت خداحافظی نمود. از سِری کاربرد های دیگر ماشین های اصلاح صورت و مو می‌توانیم به کم ضرر بودن و کم خرج بودن آن نیز اشاره بنماییم که این مورد باعث می‌شود تا بسیاری از آقایان و بانوان از این نمونه ماشین های اصلاح ها استفاده کنند.

 

پخش محصولات حرفه ای پروموزر promozer
پخش محصولات حرفه ای پروموزر promozer

ماشین اصلاح پروموزر promozer mz-9822

یکی بهترین محصولات شرکت ProMozer ماشین اصلاح پروموزر promozer مدل MZ-9822 دستگاهی برای اصلاح موهای سر و صورت مجهز به باتری قابل‌شارژ است. اصلاح ماشین به شکل تریمر بوده که از دو تیغه‌ی تیتانیومی لغزان روی یکدیگر تشکیل شده است. قسمت چرخشی طراحی شده روی ماشین اصلاح پروموزر Promozer Mz-9822 به شما کمک می‌کند تا موهای سر و صورت خود را در اندازه‌های ۰٫۲ تا ۲ میلی متر برای اصلاح تنظیم کنید.

برای اینکه بتوان موهای سر را در اندازه‌های بیشتر کوتاه کرد، می‌توان از شانه‌ی ارائه‌شده همراه دستگاه استفاده کرد. این شانه به شکل کشویی روی تیغه نصب می‌شود و قابل‌حرکت است و می‌توان طول اصلاح آن را به شکل دستی تغییر داد.ماشین اصلاح MZ-9822 نیز دارای تنظیم قدرت اصلاح نیزمی‌باشد. با دکمه های طراحی شده روی دستگاه شما می‌توانید قدرت اصلاح را از ۵۰،۵۸،۶۵ تنظیم نمایید و حتی کوچکترین موهایی که از دید خارج هستند را نیز اصلاح کنید.

 

ماشین اصلاح پروموزر Promozer فروشگاه بانه موزر
ماشین اصلاح پروموزر Promozer فروشگاه بانه موزر

 

ماشین اصلاح پروموزر promozer مدل MZ-9818

دستگاهی برای اصلاح موهای سر و صورت مجهز به باتری قابل‌شارژ است. اصلاح ماشین به شکل تریمر بوده که از دو تیغه‌ی تیتانیومی لغزان روی یکدیگر تشکیل شده است. قسمت چرخشی طراحی شده روی ماشین اصلاح به شما کمک می‌کند تا موهای سر و صورت خود را در اندازه‌های ۰٫۲ تا ۲ میلی متر برای اصلاح تنظیم کنید.

برای اینکه بتوان موهای سر را در اندازه‌های بیشتر کوتاه کرد، می‌توان از شانه‌ی ارائه‌شده همراه دستگاه استفاده کرد. این شانه به شکل کشویی روی تیغه نصب می‌شود و قابل‌حرکت است و می‌توان طول اصلاح آن را به شکل دستی تغییر داد. ماشین اصلاح پروموزر MZ-9818 نیز دارای تنظیم قدرت اصلاح نیزمی‌باشد. با دکمه های طراحی شده روی دستگاه شما می‌توانید قدرت اصلاح را از ۵۰،۵۸،۶۵ تنظیم نمایید و حتی کوچکترین موهایی که از دید خارج هستند را نیز اصلاح کنید.

 

پروموزر ۹۸۱۸ - پروموزر promozer
پروموزر ۹۸۱۸ – پروموزر promozer

 

ماشین اصلاح پروموزر prompzer مدل MZ-9821

این ماشین اصلاح به شکل تریمر بوده که از دو تیغه‌ از جنس تیتانیومی و سرامیک است. تیغه ثابت آن از جنس تیتانیوم است و تماس آن با پوست ایجاد حساسیت نمی کند و تیغه لغزان آن از جنس سرامیک بوده و نسبت به تیغه فولادی، تیزتر بوده و کند نخواهد شد. این ماشین اصلاح دارای موتوری بسیار پرقدرت با ۸۲۰۰ دور در دقیقه است و دارای تراشه های سریع الانتقال با دو هسته است.

موضوعی که ماشین اصلاح پروموزر MZ-9821 را بسیار متمایز میکند موتور با تکنولوژی توربو است و از طریق دکمه ای که روی دستگاه تعبیه شده است می توان قدرت و سرعت آن را در سه سطح تنظیم کرد. دکمه متحرک روی ماشین اصلاح به شما کمک می‌کند تا موهای سر و صورت خود را در اندازه‌های ۰٫۸ ، ۱٫۲،۱٫۶ و ۲ میلی متر برای اصلاح تنظیم کنید. برای اینکه بتوان موهای سر را در اندازه‌های بلندتری کوتاه کرد، می‌توان از شانه‌ی ارائه‌شده همراه دستگاه استفاده کرد.

 

ماشین اصلاح پروموزر prompzer مدل MZ-9821
ماشین اصلاح پروموزر prompzer مدل MZ-9821

 

ماشین اصلاح پروموزر prompzer مدل MZ-9821

مناسب برای اصلاح سر و ریش، یکی از محصولات پرطرفدار شرکت پروموزر محسوب می شود که مورد تایید استاندارد اروپا CE قرار گرفته است. این ماشین اصلاح دارای تیغه تیز و برنده سرامیکی و قابل تعویض است که در برابر سایش مقاوم است.

تیغه ثابت آن از جنس تیتانیوم است که مانع بروز حساسیت و آلرژی پوست می شود و به کمک اهرم تنظیم ارتفاع برش می‌توان طول اصلاح را در پنج حالت تغییر داد. برای کوتاه کردن موها در اندازه‌هایی بیشتر ۴ شانه‌ی مختلف در اندازه های ۳، ۶، ۹ و ۱۲ میلی متر ارائه شده است که قابلیت صفر زنی پروموزر MZ-9820 باعث محبوبیت بیشتر دستگاه بین مصرف کنندگان شده است.

 

ماشبن اصلاح پروموزر promozer مدل MZ_9820
ماشبن اصلاح پروموزر promozer مدل MZ_9820

 

ماشین اصلاح پروموزر promozer مدل MZ-9823

دارای تکنولوژی برش مستقیم بوده که موهایتان را به اندازه مشخص کوتاه کرده و برای اصلاح موها ۴ عدد شانه در سایز های ۳، ۶، ۹ و ۱۲ میلیمتری ارائه شده است. تیغه های بسیار ریز این ماشین موزر به شما کمک می‌کند تا موهای سر و صورت خود را در اندازه‌های ۰٫۲ تا ۲ میلی متر برای اصلاح تنظیم کنید. ماشین اصلاح پرو موزر MZ-9823 از دو تیغه‌ی تیتانیومی لغزان روی یکدیگر درست شده است که در برابر هوا و رطوبت از ماندگاری بالایی بر خوردار می باشد.

 

5-  ماشین اصلاح پروموزر promozer مدل MZ-9823
۵-  ماشین اصلاح پروموزر promozer مدل MZ-9823

 

ماشین اصلاح پروموزر promozer مدل MZ-1915

این ماشین اصلاح دارای دو تیغه (متحرک و ثابت) است که تیغه ثابت از جنس تیتانیوم و تیغه متحرک فولاد ضد زنگ است که قابل جداسازی و شستشو است و می تواند در برابر فرسایش و رطوبت مقاومت کند و از امکان درجه بندی میلیمتری تیغه در اندازه های ۰٫۸ و ۱٫۴ و ۲ میلی متری برخوردار است که برای اصلاح موهای بلند تر دارای ۴ شانه در اندازه های ۳ و ۶ و ۹، ۱۲ میلی متر می باشد که به راحتی می توان بر روی سری دستگاه سوار کرد و به نتیجه دلخواهتان برسید.

 

ماشین اصلاح پروموزر promozer مدل MZ-1915
ماشین اصلاح پروموزر promozer مدل MZ-1915

 

خرید از فروشگاه تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *