معرفی انواع مدل موزن گوش و بینی – خرید عمده و تک دستگاه موزن بینی – موزن گوش و بینی تک کاره و چندکاره

موزن گوش و بینی  محصولی کاملاً کاربردی برای افراد مختلف است. این دستگاه به شما این امکان را می دهد تا به سادگی موهای زائد داخل بینی و گوش های خود را اصلاح کنید. بیشتر موزن های بینی و گوش، شارژی میباشند و برای عملکرد نیازی به باطری ندارند و شما می توانید در موقع نیاز به سادگی از آن استفاده نمایید.

موزن گوش و بینی سه کاره پروموزر Pro Mozer MZ-212 یکی از بهترین محصولات شرکت پروموزر میباشد. این امکان را فراهم کرده تا به‌راحتی از شر این موها که به‌شدت در معرض دید است خلاص شویم. این دستگاه دارای سه سری خطزن، ابرو زن، سری پوش و بینی میباشد. موتور دستگاه پرقدرت و بادوام است که همین امر موجب عمر بالای دستگاه می‌شود و برای سفرها و استفاده طولانی گزینه بسیار مناسبی است؛ و از دیگر مشخصه‌های بارز آن داشتن تیغه های استیل ضد زنگ است که طراحی این تیغه‌ها به صورتی است که بدون کمترین فشار بر پوست، قادر به زدودن موهای اضافه می باشد، لذا موجب آسیب و خراش در پوست‌های حساس نمی‌شود.

 

موزن گوش و بینی سه کاره پروموزر Pro Mozer MZ-212
موزن گوش و بینی سه کاره پروموزر Pro Mozer MZ-212

 

عمده موزن گوش و بینی فیلیپس PHILIPS PH222  یکی از بهترین محصولات شرکت فیلیپس میباشد. این امکان را فراهم کرده تا به‌راحتی از شر این موها که به‌شدت در معرض دید است خلاص شویم. این دستگاه دارای موتور پرقدرت و بادوامی است که همین امر موجب عمر بالای دستگاه می‌شود و برای سفرها و استفاده طولانی گزینه بسیار مناسبی است؛ و از دیگر مشخصه‌های بارز آن داشتن تیغه های استیل ضد زنگ است که طراحی این تیغه‌ها به صورتی است که بدون کمترین فشار بر پوست، قادر به زدودن موهای اضافه می باشد، لذا موجب آسیب و خراش در پوست‌های حساس نمی‌شود.

 

موزن گوش و بینی فیلیپس ph222 بانه موزر
موزن گوش و بینی فیلیپس ph222 بانه موزر

 

موزن گوش و بینی پروموزر ProMozer MZ-209  یکی از بهترین محصولات شرکت پروموزر میباشد. این امکان را فراهم کرده تا به‌راحتی از شر این موها که به‌شدت در معرض دید است خلاص شویم. این دستگاه دارای موتور پرقدرت و بادوامی است که همین امر موجب عمر بالای دستگاه می‌شود و برای سفرها و استفاده طولانی گزینه بسیار مناسبی است؛ و از دیگر مشخصه‌های بارز آن داشتن تیغه های استیل ضد زنگ است که طراحی این تیغه‌ها به صورتی است که بدون کمترین فشار بر پوست، قادر به زدودن موهای اضافه می باشد، لذا موجب آسیب و خراش در پوست‌های حساس نمی‌شود.

 

موزن گوش و بینی پروموزر ProMozer MZ-209
موزن گوش و بینی پروموزر ProMozer MZ-209

 

عمده موزن گوش و بینی سورکر Surker sk-211  یکی از بهترین محصولات شرکت سورکر میباشد. این امکان را فراهم کرده تا به‌راحتی از شر این موها که به‌شدت در معرض دید است خلاص شویم. این دستگاه دارای موتور پرقدرت و بادوامی است که همین امر موجب عمر بالای دستگاه می‌شود و برای سفرها و استفاده طولانی گزینه بسیار مناسبی است؛ و از دیگر مشخصه‌های بارز آن داشتن تیغه های استیل ضد زنگ است که طراحی این تیغه‌ها به صورتی است که بدون کمترین فشار بر پوست، قادر به زدودن موهای اضافه می باشد، لذا موجب آسیب و خراش در پوست‌های حساس نمی‌شود. فروش عمده و تک موزن گوش و بینی سورکر Surker sk-211

 

موزن گوش و بینی سورکر Surker sk-211
موزن گوش و بینی سورکر Surker sk-211

 

موزن گوش و بینی فیلیپس Philips ph-3002  یکی از بهترین محصولات شرکت پروموزر میباشد. این امکان را فراهم کرده تا به‌راحتی از شر این موها که به‌شدت در معرض دید است خلاص شویم. این دستگاه دارای موتور پرقدرت و بادوامی است که همین امر موجب عمر بالای دستگاه می‌شود و برای سفرها و استفاده طولانی گزینه بسیار مناسبی است؛ و از دیگر مشخصه‌های بارز آن داشتن تیغه های استیل ضد زنگ است که طراحی این تیغه‌ها به صورتی است که بدون کمترین فشار بر پوست، قادر به زدودن موهای اضافه می باشد، لذا موجب آسیب و خراش در پوست‌های حساس نمی‌شود.

 

موزن گوش و بینی فیلیپس Philips ph-3002
موزن گوش و بینی فیلیپس Philips ph-3002

 

عمده موزن گوش و بینی پروموزر ProMozer MZ-212  یکی از بهترین محصولات شرکت پروموزر میباشد. این امکان را فراهم کرده تا به‌راحتی از شر این موها که به‌شدت در معرض دید است خلاص شویم. این دستگاه دارای موتور پرقدرت و بادوامی است که همین امر موجب عمر بالای دستگاه می‌شود و برای سفرها و استفاده طولانی گزینه بسیار مناسبی است؛ و از دیگر مشخصه‌های بارز آن داشتن تیغه های استیل ضد زنگ است که طراحی این تیغه‌ها به صورتی است که بدون کمترین فشار بر پوست، قادر به زدودن موهای اضافه می باشد، لذا موجب آسیب و خراش در پوست‌های حساس نمی‌شود. فروش عمده و تک موزن گوش و بینی پروموزر ProMozer MZ-212

 

موزن گوش و بینی پروموزر ProMozer MZ-212 
موزن گوش و بینی پروموزر ProMozer MZ-212

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *