شرایط و ضوابط استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی بانه موزر

فروشگاه بانه موزر از کادری مجرب و کارازموده و متخصص با هدف ارائه خدمات به شیوه های نوین تشکیل گردیده و از کارمندانی خبره و صادق، منظم، خوش اخلاق، متعهد به آیین اسلام و متعهد به مسئولیت محوله بهره می برد.

مشتری گرامی رضایت شما و مشتری مداری اولویت کار ماست. لذا جهت استفاده بهتر از خدمات بهتر فروشگاه و رضایت کامل موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید هر کاربری که در فروشگاه بانه موزر عضو می شود و اطلاعات خود را وارد می کند و اقدام به خرید می نمایید به منزله این می باشد که شرایط و ضوابط استفاده از خدمات فروشگاه بانه موزر را مطالعه نموده و مورد تایید می باشد.

هر شخص یا کاربری که در فروشگاه بانه موزر ثبت نام می کند به عنوان مشتری فروشگاه شناخته می شود لذا در این خصوص اطلاعت ثبت شده مشتری در سایت فقط برای مدیر فروشگاه قابل مشاهده می باشد و هیچ شخص دیگری به این اطلاعات دسترسی ندارد. کلیه اصول و امورات ( فروشگاه بانه موزر) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد.

فروشگاه بانه موزر فقط با شماره ها و ایمیلی که در قسمت درج شده با مشتری ارتباط برقرار می کند در غیر این صورت اگر شخص یا اشخاصی با شماره یا ایمیل دیگری با هویت فروشگاه بانه موزر با شما تماس گرفتن و هرگونه درخواستی داشتند قبول نکنید چون فروشگاه بانه موزر در قبال آنها هیچگونه مسئولیتی ندارد. لذا خواهشمندیم مورد را از طریق شماره ۰۹۱۸۹۷۴۱۱۴۲ یا ایمیل banehmoser@gmail.com به فروشگاه اطلاع دهید

در پرداخت درب منزل محصول زمان بیشتری صرف میشود تا به دست مشتری برسد. مشتری که روش پرداخت درب منزل را انتخاب کرد. محصول  ده تا بیست روز طول میکشد تا بدستش برسد و نباید اعتراض یا شکایتی داشته باشد. در روش پرداخت درب منزل فقط ۳۰۰۰۰ هزار تومان بیعانه از مشتری گرفته می شود و مانده حساب درب منزل یا به روش کارت به کارت یا تحویل مسئول پست داده میشود. تذکر: در صورتی که محصول مشکل داشته باشد نباید تحویل بگیرد در صورتیکه محصول مشکل داشته باشد و مشتری آن را تحویل بگیرد فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد. بعد از اینکه محصول از نظر سلامت مشکلی نداشت محصول را تحویل می گیرد. مبلغ باقیمانده را طبق فاکتور به پیک پرداخت می کند.

در پرداخت مستقیم کل هزینه محصول پرداخت می شود و محصول چهار تا ده روز به دست مشتری میرسد. بیشتر ارسالی ها سه روزه به دست مشتری میرسند.  محصولات از طریق پست ارسال می شود و قبل از ارسال کامل تست شده و از لحاظ بدنه و کارکرد چک می شود بعد از این که محصول به مقصد رسید مشتری موظف می باشد آن را کاملآ تست کند و اگر مشکلی داشت تا ۲۴ ساعت پس از تحویل آن را به فروشگاه از طریق شمارهای درج شده در فرم به فروشگاه اطلاع دهد تا عیب برطرف شود یا در صورت لزوم با هماهنگی فروشگاه تعویض شود.

تعمیر یا تعویض محصول؟

فروشگاه اینترنتی بانه موزر بیشتر محصولات را تا دو سال گارانتی میکند و این گارانتی شامل تعمیر و یا تعویض محصول میگردد.

لازم  به ذکر است برگشت محصول برای تعمیر و یا تعویض ممکن است از یک تا دو ماه کاری طول بکشد. ممنون از صبر و تحمل شما

 لغو سفارش

زمانی که سفارش ارسال نشده باشد مشتری می تواند سفارش را لغو نمایید و کل هزینه پرداخت شده به حساب مشتری برگشت داده می شود. در صورتی که محصول به دست مشتری برسد و مشتری از نظر شکل ظاهری محصول را نپسندد و بخواهد آن را تعویض یا کلآ لغو نماید. این لغو سفارش امکان پذیر نیست. لذا در صورتی امکان تعویض یا لغو سفارش موجود می باشد که با فروشگاه هماهنگی شود و فروشگاه توانایی تعویض سفارش را داشته باشد. ولی زمانی که محصول ارسال می گردد سفارش قابلیت لغو را ندارد مگر به دلایلی که در بالا ذکر گردید.