فروش عمده سشوار در بانه – پخش عمده سشوار – لیست قیمت عمده سشوار

 

فروش عمده سشوار در بانه، پخش عمده سشوار و محصولات آرایشی برقی در فروشگاه اینترنتی بانه موزر. ارسال ضمانتی محصول به سراسر کشور و پرداخت پول در مغازه پس از تحویل و شمارش کالا.

سشوار در کل از لحاظ کارایی و مدل و کیفیت موتور به چندین دسته تقسیم می شوند که به ترتیب آنها را معرفی میکنیم. جهت در یافت قیمت عمده و قیمت روز سشوار با شماره مدیر فروش تماس حاصل فرمایید. و یا جهت دریافت عکس و قیمت عمده سشوار به تلگرام شماره ۰۹۱۸۹۷۴۱۱۴۲ پیغام بفرستید. فروش عمده سشوار در بازار بانه.

 

فروش عمده سشوار ثابت

این مدل سشوار برای خشک کردن مو و بیشتر در آرایشگاه و خانه کاربرد دارد. با این مدل سشوار کارهای زیادی نمی توانید انجام بدهید. بیشتر برای خشک کردن مو بعد از حمام و حالت دادن با برس می باشد. این مدل سشوار بر اساس نوع موتور دسته بندی می شوند و آنها را بیشتر با این اسم ها میشناسیم: سشوار موتور سبک، سشوار موتور معمولی، سشوار موتور سنگین یا سالونی. سشوار موتور سبک: این مدل سشوار برای کار زیاد و آرایشگری زیاد مناسب نیستن، این مدل سشوار ها برای کار کم و استفاده شخصی در خانه مناسب میباشند. موتور سشوار سبک آرمیچر میباشد و قدرت تحمل کار زیاد را ندارد.

سشوار موتور سنگین یا سالونی: موتور این مدل سشوارها سیم پیچی میباشد و بسته به وات آنها قدرت، حرارت و پرتاب باد متفاوتی دارند. موتور سشوارهای سنگین از دوام بسیار بالایی برخوردار هستن و توانایی تحمل شش تا هشت ساعت کار در روز را دارند. اگر برای سشوار موتور سنگین مشکلی پیش بیاد خیلی راحت میتوان آن را تعمیر کرد. قیمت سشوار موتور سبک نسبت به موتور سنگین بسیار پایین تر میباشد. جهت خرید عمده سشوار تماس حاصل بفرمایید.

 

عمده فروشی سشوار ثابت
عمده فروشی سشوار ثابت

 

برند و قیمت سشوارها:

  • مکس: قیمت عمده از ۴۵۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰۰
  • براون: قیمت عمده از ۴۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰۰
  • فیلیپس: قیمت عمده از ۴۵۰۰۰
  • پرومکس: قیمت عمده از ۳۵۰۰۰
  • پرومکس گلد: قیمت عمده از ۴۰۰۰۰
  • انزوسالون: قیمت عمده از ۴۰۰۰۰
  • مک: قیمت عمده از ۱۳۰۰۰۰
  • بابلیس : قیمت عمده از ۴۵۰۰۰

فروش عمده سشوار چرخشی

فروش عمده سشوار چرخشی. سشوارهای چرخشی بیشتر برای خانم ها مناسب میباشد و برعکس سشوارهای ثابت امکانات و کاربرد بیشتر دارند. سشوار چرخشی نیز به چند دسته تقسیم می شوند؛ سشوار چرخشی تک کاره، سشوار چرخشی چند کاره، سشوار چرخشی دو موتوره، سشوار چرخشی تک موتوره چرخ دنده دار. نکته بسیار مهم در خصوص سشوار چرخشی ها چرخ دنده دار بودن یا نبودن آنهاست، اگر سشوار چرخشی را برای کار زیاد و سنگین یا برای آرایشگاه می خواهید هیچ وقت نوع چرخ دنده دار را نخرید. سشوار چرخشی های چرخ دنده دار تحمل کار سنگین را ندارند و با گیر کردن در مو و کوچکترین فشار به برس چرخشی آن چرخ دنده اش می شکند و هیچ وقت دیگر قابل استفاده نمی باشد.

عمده فروشی سشوار چرخشی
سشوار چرخشی

 

فروش عمده سشوار مسافرتی

موتور سشوار مسافرتی از جنس آرمیچر میباشد. سشوار مسافرتی را بیشتر برای سونا و مسافرت به کار می برند، فشار زیادی به موتور سشوار مسافرتی وارد نمی شود. و اگر کیفیت خوبی داشته باشند زمان زیادی دوام میاورند.

 

عمده فروشی سشوار مسافرتی
فروش عمده سشوار مسافرتی

 


 

مشاهده همه محصولات در فروشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *