مشخصات، قیمت و خرید برس حرارتی – عمده و خرده برس حرارتی

خرید برس حرارتی، فروش عمده برس حرارتی در فروشگاه اینترنتی بانه موزر. یکی از تازه ترین و کاربردی ترین محصولات برای زیبایی و آرایش مو است که وارد بازار شده اند. شما بعد از حمام صدرصد مجبور به استفاده از برس معمولی، اتو یا سشوار هستید. همه با این محصولات تجربه های زیادی داریم، آرایش مو با این محصولات سخت و خیلی خسته کننده است و تا وقتی مجبور نباشیم از آنها استفاده نمی کنیم.

کار با برس های حرارتی وقت زیادی را برای شما می خرد و تنها با استفاده از همین برس کار سشوار و اتو مو را انجام داده اید. احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده، بعد حمام کاری پیش آمده و مجبور بوده اید با موهای به هم ریخته و نم دار از خانه خارج شوید. و یا چرا باید بعد حمام همیشه سشوار و برس و اتو بکشیم تا موهایمان ظاهری نامرتب نداشته باشند؟ با برس حرارتی شما همه ی این کارها را یک بار و آنهم خیلی زود انجام می دهید. برس حرارتی را به برق وصل کنید، روی حرارت مناسب بگذارید و فقط یک بار برس بکشید، موهایتان خشک و صاف می شود.

برس حرارتی ها به چند دسته تقسیم می شوند:

خرید برس حرارتی معمولی: کیفیت پلاستیک بدنه، جنس سرامیک شانه ها و ژل روی شانه ها بسیار پایین بوده و نتیجه ی آنچنانی از کارکرد آن نمی گیرید و نهایتاً مجبورید برس حرارتی را کنار گذاشته و دوباره به سراغ اتو، سشوار و برس معمولی همیشگی برگردید. این برس حرارتی مو قابلیت تنظیم دما تا ۴۵۰ درجه فارنهایت دارد اما واقعی نیست و خیلی دیرتر نسبت به برس حرارتی های دیگر گرم می شود. محصول جالبی برای آرایش مو نمی باشد.

 

برس حرارتی معمولی

 


 

خرید برس حرارتی ژله ای: این برس حرارتی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. موهای نم دار را خیلی عالی صاف و خشک می کند. تنها مشکلی که این برس حرارتی ها دارند قسمت بالای شانه های سرامیکی آن است که از جنس ژله میباشد. این ژله موهای سر را با خود می کشد و در ابتدا حالت ناخوشایندی به شما می دهد. ولی به مرور عادت می کنید.این برس حرارتی مو نمایشگر LED و قابلیت تنظیم دما تا ۴۵۰ درجه فارنهایت دارد.

 

برس حرارتی ژله ای

 


 

خرید برس حرارتی چدن: یکی از با کیفیت ترین و کاربردی ترین برس حرارتی های مو برس حرارتی چدنی میباشند. قسمت بالای شانه های سرامیک این برس حرارتی از چدن ساخته شده. چدن برعکس ژله مو را با خود نمی کشد و خیلی راحت به داخل موهای سر رفته. اکثر مصرف کننده ها از این نوع برس حرارتی مو رضایت صدرصد داشته اند. این برس حرارتی مو نمایشگر LED و قابلیت تنظیم دما تا ۴۵۰ درجه فارنهایت دارد.

 


 

خرید برس حرارتی یونیک با فناوری تولید یون: برس حرارتی با تکنولوژی تولید یون برای محافظت از مو در برابر حرارت و موخوره. در این برس حرارتی مو ژله و شانه های سرامیکی آن از هم جدا هستند، به همین خاطر کاربرد زیادی در خشک کردن و صاف کردن مو دارد. موهای سر در حداقل زمان خشک شوند. قابلیت دیگری که در این برس حرارتی مو به چشم می خورد سیستم ایمنی قفل است این برس به گونه ای ساخته شده است که پس از ۳۰ دقیقه به طور خودکار خاموش می شود. به وسیله ی این برس حرارتی می توانید موهای کاملا صاف و براقی داشته باشید.

 

خرید برس حرارتی یونیک
خرید برس حرارتی

 

فیلم آموزش صاف کردن مو با برس حرارتی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *