دستگاه فر مو در فروشگاه اینترنتی بانه موزر. دستگاه فر کننده مو از وسایل آرایشی و آرایش های پر طرفدار مو در خانم ها میباشد. بیشتر خانم ها با این مدل آرایش مو آشنا هستند و میدانند فر مو چه شکل خاص و زیبایی به صورت و ظاهر آنها می دهد.

فروشگاه اینترنتی بانه موزر در این مطلب تفاوت بین چند مدل از پرطرفدارترین فر مو هایی که امروز بیشترین کاربرد را در آرایش مو دارند را برای شما عزیزان توضیح می دهد. جهت خرید تکی و یا عمده دستگاه فر کننده مو با شماره ۰۹۱۸۹۷۴۱۱۴۲ تماس حاصل فرمائید.

 

فروش عمده دستگاه فر مو- انواع دستگاه فر مو
فروش عمده دستگاه فر کننده مو – انواع دستگاه فر مو

 

 

دستگاه فر مو بر اساس سایز فر و نوع فر به چندید دسته تقسیم می شوند:

  • دستگاه فر مو مخروطی
  • دستگاه فر مو نانسی یا عربی
  • دستگاه فر مو مرواریدی
  • دستگاه فر مو اس S
  • دستگاه فر مو انبر دار در سایز های مختلف
  • دستگاه فر مو جادویی یا مک استایلر
  • دستگاه فر مو چرخشی

 

فروش عمده دستگاه فر کننده مو
فروش عمده دستگاه فر کننده مو

تفاوت دستگاه فر مو با یکدیگر

هر کدام از این فر مو ها حالت متفاوت و زیبایی به مو می دهند و هر کدام کاربرد جداگانه ای دارند. فر مو مخروطی: که به فر جادویی معرف میباشد بیشتر در آرایشگاه ها کاربرد دارد، با فر مخروطی همه سایزهای فر از ریز تا درشت را میتوان انجام داد.

فر نانسی یا عربی: بیشتر در سایز متوسط و درشت میباشند، اگر موهای خود را دست تنها فر می کنید این مدل فر انتخاب مناسبی برای شما می تواند باشد. فر نانسی گیره دار میباشد و از زیر به دکمه پرس مجهز می باشد که اگر موهای خود را در حالت پیچیده شده به دور میله داغ دستگاه پرس کنید و چند ثانیه نگدارید فر آن خیلی دیرتر از بقیه فرها باز می شود.

 

 

دستگاه فر مو مرواریدی: نوعی حالت فر باز به می دهد. فر مو اس S: این فر مو نسبت به فرهای دیگه کاملا متفاوت مبیاشد و فر آن به شکا S میباشد. فر مو انبردار: از پر کاربردترین فرهای موجود در بازار می باشد. کار با فر مو انبر دار بسیار راحت و فر آن بسیار زیباتر از سایر فرها میباشد.

فر انبر دار در انواع سایزهای ۹ میلیمتر، ۱۲ میلیمتر، ۱۵ میلیمتر، ۱۸ میلیمتر، ۲۲ میلیمتر، ۲۵ میلیمتر، ۲۸ میلیمتر، ۳۲ میلیمتر، ۳۸ میلیمتر و بالاتر. هر کدام از این فرها کاربردی جداگانه و فری متفاوت انجام می دهند. البته همان طور که در فیلم نشان می دهیم با سایزهای ۹ میلیمتر و ۳۸ میلیمتر میتوان فرهایی بسیار متفاوت تر نسبت به سایر سایزها انجام داد.

 

 

دستگاه فرکننده مو مک استایلر یا فر جادویی از جدیدترین نوع فر موهایی میباشد که وارد بازار شده است. کار با این فر مو بسیار راحت است. در مدت زمان بسیار کمی با فر مو جادویی میتوان کل موهای سرتان را فر کنید. تنها ایرادی که این فر مو دارد این است که نمیتوان مدل های متفاوتی را با آن اجرا کرد و فقط یک حالت فر دارد. دستگاه فر مو چرخشی: قسمت میله ی آن قابلیت چرخش به چپ و راست را دارد و تنها تفاوت آن با فر موهای دیگر در این است که فقط کار شما را برای فر کردن آسان می کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *